Програма iменi Фулбрайта в Українi
Представництво Інституту Міжнародної Освіти
The Power of International Education
Програма iменi Фулбрайта в Українi
Представництво Інституту Міжнародної Освіти
home

The Fulbright Ukraine Program has carried on despite Russia’s unprovoked war against Ukraine. The office has continued, from Kyiv and Warsaw, to support Ukrainian Fulbrighters in the United States and support U.S. Fulbrighters who were relocated from Ukraine to Poland and other countries to continue their Fulbright research and studies. Many of...

Українське громадянство та проживання в Україні на час проведення конкурсу залишається однією з важливих умов участі в Програмі. Однак, з огляду на те, що багато потенційних кандидатів знаходяться зараз не в Україні, Офіс Програми імені Фулбрайта у 2022 році прийматиме документи від конкурсантів, які перебувають в Україні, а також тих громадян...

We are currently supporting Ukrainian Fulbrighters who continue to carry out their programs in the United States. The Fulbright Program is actively monitoring the situation and hope to continue future programming in the region circumstances allow.

Institute of International Education
www.iie.org

On behalf of Fulbright Commissions in Europe, we strongly condemn the Russian assault on Ukraine in violation of international law and human rights.

We are working with the US Department of State and local US Embassies, and with governmental partners in our host states, to guarantee the safety and security of alumni and grantees. All Fulbright...

Програма імені Фулбрайта / Київський офіс Інституту Міжнародної Освіти функціонує в режимі дистанційної роботи. Нашим першочерговим завданням є постійна турбота про безпеку наших відвідувачів та співробітників. На жаль, ми не можемо відповідати на телефонні дзвінки в офісі.

Якщо вам потрібно
зв’язатися з нами, контактуйте електронною поштою:

...

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США та адміністрована Інститутом Міжнародної Освіти (IIE), посідає чільне місце у системі міжнародної освіти та культурних обмінів. Узасаднена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946 року, нині — більш аніж у 160 країнах світу.

Протягом 75 років Програма імені Фулбрайта дала сотням тисяч цілеспрямованих та завзятих студентів
Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США та адміністрована Інститутом Міжнародної Освіти (IIE), посідає чільне місце в системі міжнародної освіти. Узасаднена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946 року, нині — більш аніж у 160 країнах світу.

За 30 років існування Програми в Україні — з 1992 року — понад 1100 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження в США
Програми Fulbright
Щорічні конкурси
Для студентів та випускників ВНЗ

Fulbright Graduate Student Program

Для кандидатів та докторів наук, дослідників та фахівців

Fulbright Visiting Scholar Program Подати

FULBRIGHT-NATIONAL ARCHIVES HERITAGE SCIENCE FELLOWSHIP

Fulbright Scholar-in-Residence Program

Для навчальних та наукових установ України

Fulbright U.S. Scholar Program

Fulbright Specialist Program

Про нас
  • Історія
  • Вільям фулбрайт
  • Контакти

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США та адміністрована Інститутом Міжнародної Освіти (IIE), посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Узасаднена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946 року, нині – більш аніж у 160 країнах світу. За час існування Програми в Україні – з 1992 року – понад 1100 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження у США; більше ніж 750 американців викладали в українських вищих навчальних закладах і займались науковою працею.

У післявоєнні роки сенатор від штату Арканзас Джеймс Вільям Фулбрайт (J. William Fulbright) виступив з законодавчою ініціативою, спрямованою на створення програми міжнародних наукових обмінів, що нині названа на його честь. Антигуманна сутність Другої світової війни та її руйнівні наслідки спонукали до зміни способу мислення й формування спільного майбутнього, основою якого є приналежність до роду людського в усій його різноманітності. Саме ідея міжнародної освіти, що уможливлювала не тільки подолання географічних кордонів для науковців та студентів, але й сприяла покращенню взаєморозуміння та налагодженню мережі особистісних та професійних контактів, стала вдячним ґрунтом для глибшого взаємопізнання людьми один одного. Сенатор Фулбрайт зазначав, що міжнародна освіта перетворює національні цінності на людські, – ми стаємо терпимішими й вчимось цінувати те, що нас вирізняє; сприяємо гуманізації міжнародних стосунків, вчимося визнавати й поважати інші культури, що наповнюють наш світ. А що важить більше – це те, що ми усвідомлюємо важливість співпраці задля миру та добра цілої громади.

Джеймс Вільям Фулбрайт – визначний американський громадсько-політичний діяч XX століття. Упродовж своєї понад тридцятилітньої праці у Сенаті США Фулбрайт безоглядно й з глибоким розумінням взаємозалежності світу слугував справі миробудівництва й міжнародної співпраці. Він мав великий вплив на зовнішню політику США, а його далекоглядне бачення цивілізованої, раціональної й гуманної атмосфери у міжнародних стосунках лягло в основу Програми, що названа на його честь.

Джеймс Вільям Фулбрайт народився 9 квітня 1905 року у містечку Sumner (Missouri, USA). У 1925 році здобув ступінь бакалавра політичних наук в University of Arkansas (Fayetteville, AR), а згодом ступінь магістра в University of Oxford (Oxford, UK), де навчався як стипендіат Rhodes Scholarship (міжнародна стипендія для навчання в University of Oxford). Далі вивчав юриспруденцію у The George Washington University (Washington, DC). У 30-х роках працював у Департаменті юстиції США й рівночасно викладав у The George Washington University Law School (Washington, DC). 1939 року Фулбрайт був обраний президентом University of Arkansas (Fayetteville, AR), – на той час наймолодшим керівником вишу у США, – який успішно очолював до 1941 року.

Офіс, координатори

Джессіка Зихович
Директор
Програми імені Фулбрайта в Україні,
Представництво Інституту міжнародної освіти в Україні
[email protected]

Іванна Федорак
Фінансовий менеджер
[email protected]

Інна Бариш
Заступник директора,
Координатор програм обміну для молодих науковців і студентів
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Вероніка Алексанич
Координатор програм обміну для науковців
[email protected]
[email protected]

Анна Перова
Координатор Програми FLTA
асистент Fulbright Specialist Program
[email protected]
[email protected]

Марія Кравченко
Координатор Програм
[email protected]
[email protected]

Сергій Зайцев
Координатор Програм
[email protected]

Мар’ян Лунів
Координатор з комунікацій
[email protected]

Олена Іллясевич
Адміністративний координатор
[email protected]
[email protected]

Адреса офісу
вул. Еспланадна, 20, кімн. 904
Київ, 01001, Україна
Тел.: +380 (44) 287 07 77
Факс: +380 (44) 230 20 60
[email protected]
Що нового?
Подія
Dutch Edition of the Photo Exhibition “Ukraine: War and Resistance”

The travelling photo exhibit “Ukraine: War and Resistance” by Fulbright Ukraine and Institute of International Education (IIE) Kyiv Office continues to expand its geography and format.
In April 2024 twenty powerful photographs depicting Russia’s brutal war on Ukraine, taken by J.T. Blatty, Oleksii...

The travelling photo exhibit “Ukraine: War and Resistance” by Fulbright Ukraine and Institute of International Education (IIE) Kyiv Office continues to expand its geography and format.
In April 2024 twenty powerful photographs depicting Russia’s brutal war on Ukraine, taken by J.T. Blatty, Oleksii Furman, Brendan Hoffman, Serhii Korovayny, Joseph Sywenkyj, Emine Ziyatdinova,...

The story of the traveling photo exhibit project “Ukraine: War and Resistance” by Fulbright Ukraine and Institute of International Education (IIE) Kyiv Office has found its latest edition in Bulgaria, February 20 – March 1, 2024.
Thanks to the support, solidarity, and professionalism of the entire team at Fulbright Bulgaria, we had an excellent opening in Sofia on February...

Бібліотека
ФУЛБРАЙТІВСЬКІ ВІСНИКИ
Вісник. Січень 2022

Download PDF, 1,7 MB

Вісник. Жовтень 2021

Download PDF, 1,1 MB

Вісник. Вересень 2021

Download PDF, 4,5 MB

Вісник. Квітень 2021

Download PDF, 0,7 MB

Вісник. Листопад 2020

Download PDF, 1,2 MB

Вісник. Вересень 2020

Download PDF, 1,5 MB

Вісник. Липень 2020

Download PDF, 1,2 MB

Вісник. Літо 2020

Download PDF, 1,6 MB

Вісник. Весна 2020

Download PDF, 1 MB

Вісник. Осінь 2019

Download PDF, 1,2 MB

Вісник. Осінь 2019

Download PDF, 1,7 MB

Вісник. Осінь 2019

Download PDF, 1,1 MB

Вісник. Зима 2019

Download PDF, 1,6 MB

Вісник. Осінь 2018

Download PDF, 1 MB

Вісник. Осінь 2018

Download PDF, 1 MB

Вісник. Осінь 2018

Download PDF, 1 MB

Вісник. Зима 2018

Download PDF, 1,27 MB

Вісник. Зима 2018

Download PDF, 5,39 MB

Вісник. Зима 2017

Download PDF, 2,99 MB

Вісник. Осінь 2017

Download PDF, 2,29 MB

Вісник. Зима 2016

Download PDF, 4.1 MB

Вісник. Осінь 2016

Download PDF, 0.8 MB

Вісник. Зима 2015

Download PDF, 3.1 MB

Вісник. Осінь 2015

Download PDF, 0.8 MB

Вісник. Весна 2015

Download PDF, 1.5 MB

Вісник. Зима 2014

Download PDF, 2.8 MB

Вісник. Осінь 2014

Download PDF, 1.1 MB

Вісник. Зима 2013

Download PDF, 2.8 MB

Вісник. Осінь 2013

Download PDF, 0.7 MB

Вісник. Зима 2012

Download PDF, 1.6 MB

Вісник. Осінь 2012

Download PDF, 0.7 MB

Вісник. Зима 2011

Download PDF, 1.6 MB

Вісник. Осінь 2011

Download PDF, 0.6 MB

Вісник. Весна 2011

Download PDF, 0.8 MB

Щорічник 2010-2011

Download PDF, 2.6 MB

Щорічник 2008/09

Download PDF, 4.7 MB