Програма iменi Фулбрайта в Українi
Представництво Інституту Міжнародної Освіти
The Power of International Education
Програма iменi Фулбрайта в Українi
Представництво Інституту Міжнародної Освіти
home

Вітаємо з нагородою Олександра Россолова!

Олександр РОССОЛОВ, доцент кафедри транспортних систем і логістики Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, стипендіат Fulbright Visiting Scholar Program 2019-2020 (Rensselaer Polytechnic Institute, Troy, NY) нагороджений грамотою Харківської Обласної Ради за вагомий внесок у розвиток науки регіону.

Вітаємо п. Олександра з цією відзнакою та пишаємось, що він максимально використав можливості фулбрайтівського дослідження. Раді, що це не залишилось непомітним серед колег-науковців та громади регіону. Сподіваємось, приклад п. Россолова спонукатиме й інших до участі у фулбрайтівських конкурсах.

Ось що про свій фулбрайтівський рік писав п. Олександр:

«Мій проєкт пов’язаний з міською логістикою (транспортування) та розробкою заходів щодо сталого розвитку міста в умовах електронної комерції. Завдяки Fulbright моє стажування проходить без будь-яких обмежень з боку приймаючого університету. Вільний доступ до статей Scopus та WoS, бібліотек та наукових семінарів, що їх постійно організовує приймаючий факультет (Civil and Environmental Engineering) — це лише базові привілеї, які надаються у рамках Fulbright. Упродовж мого стажування я неодноразово переконувався, що один день перебування в науковому просторі Америки можна прирівняти до тижня роботи в рідному університеті, бо кожен день ти повинен представляти наукову школу своєї країни та водночас знайомитися з представниками різних наукових шкіл, яких до цього моменту ти знав лише за заголовками у наукових статтях. В таких умовах проводити дослідження — суцільне задоволення, а можливості взаємо збагачувального спілкування й взаємопізнання, що виповнюють фулбрайтвський рік.»

Більше вражень про фулбрайтівський рік – на сторінках Вісників.

Перейти до всіх новин