Програма iменi Фулбрайта в Українi
Представництво Інституту Міжнародної Освіти
The Power of International Education
Програма iменi Фулбрайта в Українi
Представництво Інституту Міжнародної Освіти
home

Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program

Термін подання документів – 1 червня 2020.

ДОКУМЕНТИ НА УСІ ЦЬОГОРІЧНІ КОНКУРСИ ПОДАЮТЬ ТІЛЬКИ ОНЛАЙН.

У зв’язку із запровадженим карантином, ми просимо не приносити до офісу та не надсилати документи поштою, а завантажити в анкету скановані оригінали рекомендаційних листів з перекладом (якщо їх не подано онлайн) та виповнену й підписану форму «Згода на обробку персональних даних». Форма «Signature Form» також є в онлайновій анкеті.

Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати диплом магістра або бакалавра на час призначення стипендії (липень 2021 року).

FLTA Program – Програма для енергійних освітян-початківців, зрілих у судженнях, надійних, із належним рівнем професійності; спроможних успішно виконувати функції і викладача, й асистента; легко уживатися у студентську атмосферу з проживанням у гуртожитках включно, рівно ж як і гідно входити у коло викладачів та співробітників гостьової інституції.

Вимоги до кандидатів:

Умови гранту:

Програма розпочинається у серпні з обов’язкової тижневої ознайомчої сесії та триває 9 місяців; не передбачає отримання ступеня по її завершенні.

Коло обов’язків учасників Програми включає викладання та асистенцію у викладанні української мови – 20 годин на тиждень; студіювання у кожному семестрі мінімум двох дисциплін, одна з яких американістика; позауніверситетське спілкування із членами громади: організація й проведення культурно-освітніх подій, зустрічей, мовних клубів тощо.

Після першого семестру стипендіати з країн-учасниць Програми – близько 400 осіб – зустрінуться на об’єднавчій конференції, аби поділитись своїми напрацюваннями й обговорити успішні викладацькі практики.

Учасники Програми отримують:

Програма не передбачає перебування членів родин разом зі стипендіатами у США..

Документи на конкурс та вимоги до їх оформлення:

Просимо уважно ознайомитись: Інструкції до заповнення анкети

можна подавати наступним чином:
1) онлайн – форми, які заповнюють англійською мовою зареєстровані рекомендодавці;
2) завантажені форми  (PDF або Word), які рекомендодавці виповнюють англійською, роздруковують, завіряють особистим підписом й надсилають на адресу Офісу Програми. Якщо мова рекомендації не-англійська, завірені оригінали супроводжуються  перекладом  англійською. Скановані копії листів не приймаються до розгляду;

Критерії відбору кандидатів на участь у Програмі:

Конкурсний відбір здійснюється в Україні й передбачає наступні етапи:

Онлайнову анкету потрібно заповнити
до 1 червня 2020 року, до 24:00 (за українським часом).


Принести або надіслати документи поштою
(оригінали рекомендаційних листів з перекладом (якщо їх не подано онлайн);
додаткову форму «Згода на обробку персональних даних»)
потрібно не пізніше 1 червня 2020 року, до 18:00 (за українським часом).

Офіс Програми імені Фулбрайта
вул. Еспланадна, 20, кiмн. 904, Київ 01001
Координатор програми –
Марія Кравченко [email protected]
Анна Перова [email protected]
Асистент програми – [email protected]