Програма iменi Фулбрайта в Українi
Представництво Інституту Міжнародної Освіти
The Power of International Education
Програма iменi Фулбрайта в Українi
Представництво Інституту Міжнародної Освіти
home

Міжнародна конференція для молодих науковців «The North Atlantic Alliance Faces New Challenges»

 

2 грудня 2023 року відбулася міжнародна конференція для молодих науковців «The North Atlantic Alliance Faces New Challenges», що її влаштувала кафедра міжнародних відносин, іноземних мов та перекладу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника спільно з Науковим інформаційно-аналітичним центром НАТО та гуртком «Дипломат».

Співорганізаторами конференції виступили: Програма імені Фулбрайта в Україні/Представництво Інституту міжнародної освіти, Варшавський та Вроцлавський університети, Центр інформації та документації НАТО.

Конференція об’єднала представників навчальних та наукових інституцій України, Великобританії, Грузії, Республіки Польща, США та Японії, й стала унікальною можливістю обговорити та обмінятися дослідженнями, поглядами та ідеями щодо викликів, які стоять перед НАТО в сучасному світі.

У роботі конференції взяли участь випускники Програми імені Фулбрайта – Володимир Дубовик, запрошений професор університету Tufts University (Medford, USA), директор центру міжнародних досліджень Одеського національного університету імені І. Мечникова, стипендіат Fulbright Visiting Scholar Program;  Генадь Побережний, професор політології Українського вільного університету (Мюнхен, Німеччина), стипендіат Fulbright U.S. Scholar Program 2019-2020. Фулбрайтери поділилися з молодими дослідниками своїм досвідом та поглядами на проблеми  міжнародної безпеки та співпраці.

У рамках конференції відбувся круглий стіл «Чи є Росія фашистською? Якщо так, то що з цим робити?», що його модерував американський стипендіат Fulbright U.S. Scholar Program 2022-2023, проф. політології Річард Арнольд (Muskingum University, New Concord, OH), а ключовими доповідачами були його студенти.

Конференція створила простір для плідної дискусії та взаємодії між молодими науковцями. Вона безсумнівно стала не тільки платформою для обговорення актуальних питань, а й добрим грунтом  для створення мережі молодих науковців та експертів, які спільно працюватимуть над вирішенням важливих викликів, що постали у сучасному світі.

Перейти до всіх новин