Програма iменi Фулбрайта в Українi
Представництво Інституту Міжнародної Освіти
The Power of International Education
Програма iменi Фулбрайта в Українi
Представництво Інституту Міжнародної Освіти
home

Онлайн-семінар для правників

Якщо Ви подаєтеся на програми з права в університетах США. Поради експертів Програми імені Фулбрайта.

У п’ятницю, 8 травня, о 18:00, Програма ім. Фулбрайта запрошує на черговий фулбрайтівський онлайн-семінар для тих, хто планує подаватися на магістерські програми у США з права.

Для реєстрації на семінар просимо заповнити реєстраційну форму. Особам, які зареєструвались, на електронну адресу надійде повідомлення з посиланням, що дозволить взяти участь у семінарі.

Нашим гостем буде експерт Програми та фулбрайтівський стипендіат Олексій Плотніков –кандидат юридичних наук зі спеціалізацією в галузі міжнародного права, старший юрист ГО «Десяте Квітня: безоплатна правова допомога біженцям та шукачам захисту в Україні».

Стипендіат програми для молодих дослідників Fulbright Research and Development Program 2016-2017 в Yeshiva University – Benjamin N. Cardozo School of Law, New York, NY.  Фулбрайтівський проект Олексія Плотнікова було присвячено дослідженню світового досвіду застосування перехідної юстиції, вивченню можливостей для вироблення механізмів та впровадження в Україні перехідної юстиції.

Пан Олексій Плотніков неодноразово брав участь у роботі фулбрайтівської відбіркової комісії Викладання на кафедрі міжнародного права та міжнародних відносин Одеської юридичної академії та робота з командою університету – учасницею національного конкурсу Jessup Ukraine – Джессап Україна – той досвід, який також важливий для Програми ім. Фулбрайта у виборі експертів для оцінювання робіт конкурсантів – студентів або випускників юридичних факультетів.

Щороку на фулбрайтівську програму подаються конкурсанти з різних напрямків права. Які напрямки є пріоритетними для програми? Що оцінюють експерти в конкурсних роботах? Яким має бути подання з точки зору юридичної стилістики, збалансованості майбутніх планів, оцінок та аналізу проблем в обраній ділянці? Наскільки важливою є здатність до широких і глибоких політичних та правових узагальнень? Чи є обов’язковим практичний досвід? Наскільки важливими є рекомендації від фахівців в обраній ділянці права та хто може виступити рекомендодавцем?

Фіналістами двох останніх років 2018-2020 стали п’ятеро випускників юридичних факультетів та університетів, які на час перемоги у конкурсі вже мали професійний досвід:  Олена Проценко – адвокат, Українська Гельсінська спілка з прав людини; Вікторія Іщенко – адвокат, провідний юрисконсульт ПАТ «Укрнафта», менеджерка проектів Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві Юстиції України; Катерина Галенко – адвокат, менеджер проектів, Офіс Ради Європи в Україні; Дмитро Омельчак – адвокатське об’єднання «Василь Кісіль і партнери»; Олена Михальченко – громадська організація «Трудові ініціативи».

Дізнатися більше про них та інших випускників магістерської програми можна зі сторінок фулбрайтівських вісників.

До наших стипендіатів, серед яких є Ваші колеги, Ви можете звернутися за консультацією  або порадою за вказаними у вісниках контактами.

#FulbrightUkraine

Перейти до всіх новин