Програма iменi Фулбрайта в Українi
Представництво Інституту Міжнародної Освіти
The Power of International Education
Програма iменi Фулбрайта в Українi
Представництво Інституту Міжнародної Освіти
home

Документи для участі у конкурсі Fulbright Graduate Student Program на 2021-2022 академічний рік

Учасники конкурсу до 16 травня 2020 року (до 24:00 за українським часом), повинні заповнити онлайнову анкету Оnline Application Form, що розміщена за адресою: https://apply.iie.org/ffsp2021

Просимо прочитати Інструкції, розроблені саме для українських учасників міжнародного конкурсу. Ви можете працювати над анкетою без консультацій з Офісом, якщо уважно прочитали детальні Інструкції. Перелік документів та вимог до оформлення анкети, що описано в інструкціях, є вичерпним. Інших документів, за виключенням тих, що прямо зазначено в інструкціях, подавати не потрібно. Якщо у Вас виникнуть запитання, звертайтесь до координатора програми Інни Бариш: [email protected]. Обов’язково зазначте у темі повідомлення назву програми «Student Program».

Окрім онлайнової анкети, до 16 травня 2020 року, Вам потрібно подати додаткові форми, включно з рекомендаціями, без яких комплект документів вважається неповним і не приймається до розгляду.

УВАГА! ДОКУМЕНТИ НА УСІ ЦЬОГОРІЧНІ КОНКУРСИ ПОДАЮТЬ ТІЛЬКИ ОНЛАЙН.

У зв’язку із запровадженим карантином, ми просимо не приносити до офісу та не надсилати документи поштою, а завантажити в анкету скановані оригінали рекомендаційних листів з перекладом (якщо їх не подано онлайн) та виповнену й підписану форму «Згода на обробку персональних даних». Форма «Signature Form» також є в онлайновій анкеті.

Ви можете використовувати форми, що ми розмістили під посиланнями у поданому нижче переліку. Всі форми, окрім “Згоди на обробку персональних даних”, можна побачити також в онлайновій анкеті.

1) рекомендодавці заповнюють відповідні онлайнові форми англійською мовою, що є більш зручним та бажаним для Програми. Посилання на онлайнову форму рекомендації та інструкції вони отримають електронною поштою після того, як Ви зареєструєте їх онлайн. Як зареєструвати рекомендодавців, Ви побачите, заповнюючи онлайнову анкету (див. ‘Register Recommenders‘). Надсилати поштою оригінал листа не потрібно.

2) конкурсанти завантажують форми [Letter of Reference]< та надсилають їх рекомендодавцям. Рекомендації потрібно подати тільки на бланку “Letter of Reference” англійською або мовою оригіналу з перекладом англійською, і виповнити на комп’ютері, не від руки.

3) Частину рекомендацій  можна подати онлайн, інші можуть бути у паперовій формі.

Скановані копії або рекомендації, надіслані електронною поштою, не приймаються.

1) на першому етапі конкурсу, до 16 травня, копії документів подають українською мовою або мовою оригіналу. Завіряти копії не потрібно.Скановані документи необхідно завантажити в онлайнову анкету (див. ‘Transcripts and Additional Documents). Якщо у Вас декілька дипломів, просимо відсканувати їх разом з додатками одним файлом. Надсилати поштою ксерокопії документів про освіту не потрібно.

2) На завершальному етапі конкурсу фіналісти, визначені після співбесіди, будуть зобов’язані надати:

  1. завірені копії всіх документів про вищу освіту українською мовою або мовою оригіналу (диплом/дипломи з додатками або/та копію всіх сторінок залікової книжки/ витяг із залікової книжки), включно з тими, які було отримано після 16 травня. Документи повинні бути завірені тільки тією установою, яка їх видала (печаткою деканату/учбової частини/ міжнародного відділу/ архіву). Завіряти копії нотаріально не потрібно.
  2. завірені (у бюро перекладів або у відділі міжнародних зв’язків) переклади всіх документів про вищу освіту англійською мовою (диплом/дипломи з додатками або/та копію всіх сторінок залікової книжки / витяг із залікової книжки / transcript of records), включно з тими, які було отримано після 16 травня. Завіряти переклади нотаріально не потрібно.
  3. Переклади не потрібно робити, якщо фіналісти отримали двомовні дипломи сучасного зразка. Подати потрібно тільки копії,завірені тільки тією установою, яка їх видала (печаткою деканату/учбової частини/ міжнародного відділу/ архіву). Завіряти копії нотаріально не потрібно.
  4. Якщо Ви не мали можливості завірити копії документів у Вашому навчальному закладі, необхідно буде підтвердити автентичність документів про освіту для визнання їх американськими університетами, звернувшись до Міністерства освіти і науки України для проставлення апостиля.
  5. Якщо дипломи/сертифікати отримано не в Україні, потрібно надати офіційні, завірені іноземним університетом копії документів.

Онлайнову анкету потрібно заповнити до 16 травня 2020 року, до 24:00 (за українським часом).

Офіс Програми імені Фулбрайта
вул. Еспланадна, 20, кiмн. 904, Київ 01001
Координатор програми – Інна Бариш
[email protected]; [email protected]
Асистент програми – [email protected]