Програма iменi Фулбрайта в Українi
Представництво Інституту Міжнародної Освіти
The Power of International Education
Програма iменi Фулбрайта в Українi
Представництво Інституту Міжнародної Освіти
home

Документи для участі у конкурсі Fulbright Research and Development Program на 2021-22 академічний рік

УВАГА! ДОКУМЕНТИ НА УСІ ЦЬОГОРІЧНІ КОНКУРСИ ПОДАЮТЬ ТІЛЬКИ ОНЛАЙН.

У зв’язку із запровадженим карантином, ми просимо не приносити до офісу та не надсилати документи поштою, а завантажити в анкету скановані оригінали рекомендаційних листів з перекладом (якщо їх не подано онлайн) та виповнену й підписану форму «Згода на обробку персональних даних». Форма «Signature Form» також є в онлайновій анкеті.

Учасники конкурсу до 1 листопада 2020 року (до 24:00 за українським часом), повинні заповнити онлайнову анкету Оnline Application Form, що розміщена за адресою: https://apply.iie.org/ffsp2021

Форма онлайнової анкети є однаковою для декількох фулбрайтівських програм, зокрема, для програм FRDP та Graduate Student Program. При заповненні онлайнової анкети просимо у розділі Country Information обрати в полі Award Information тип програми Fulbright Research and Development Program. У розділі Study Plan, обираючи з випадаючого меню Degree Objective, просимо вказати тип програми Visiting Student Researcher.

Просимо уважно прочитати Інструкції, розроблені саме для українських учасників міжнародного конкурсу. Перелік документів та вимог до оформлення анкети, що описано в інструкціях, є вичерпним. Інших документів, за виключенням тих, що прямо зазначено в інструкціях, подавати не потрібно. Якщо у Вас виникнуть запитання, звертайтесь до координатора програми Інни Бариш: [email protected]. Обов’язково зазначте у темі повідомлення назву програми  «FRDP».

Окрім онлайнової анкети, Вам потрібно до 1 листопада 2020 року подати додаткові форми, включно з рекомендаціями, без яких комплект документів вважається неповним і не приймається до розгляду.

Всі форми, що ми розмістили під посиланнями у поданому нижче переліку, окрім  форми “Згода на обробку персональних даних”, є в онлайновій анкеті.

Роздруковувати анкету або інші форми, подані онлайн, та подавати у паперовому вигляді /дублювати не потрібно.

1) ррекомендодавці заповнюють відповідні онлайн-форми тільки англійською мовою, що є більш зручним та бажаним для Програми. Посилання на форму рекомендації та інструкції щодо виповнення цих форм рекомендодавці отримають електронною поштою після того, як Ви зареєструєте їх в онлайновій анкеті у розділі Recommendations.

Дублювати рекомендації, що подано онлайн, та надсилати поштою оригінали листів не потрібно.

2) конкурсанти завантажують форми [Letter of Reference] та надсилають їх рекомендодавцям. Рекомендації потрібно подати тільки на бланку “Letter of Reference” англійською або мовою оригіналу з перекладом англійською, виповнені на комп’ютері, не від руки.

3) Частину рекомендацій  можна подати онлайн, інші можуть бути у паперовій формі.

Скановані копії або рекомендації, надіслані електронною поштою, не приймаються.

1) На першому етапі конкурсу, до 1 листопада, копії документів подають українською мовою або мовою оригіналу. Завіряти копії не потрібно.Скановані документи необхідно завантажити в онлайнову анкету. Якщо у Вас декілька дипломів, просимо відсканувати їх разом з додатками одним файлом. Надсилати поштою ксерокопії документів про освіту не потрібно.

2) Фіналісти конкурсу, визначені після співбесіди, будуть зобов’язані надати:

1. Завірені копії всіх документів про вищу освіту українською мовою або мовою оригіналу (диплом/дипломи з додатками та копії документів про наукові ступені та звання). Документи повинні бути завірені тільки тією установою, яка їх видала. Завіряти копії нотаріально не потрібно.

2. Завірені (у бюро перекладів або у відділі міжнародних зв’язків) переклади ( дипломів з додатками) всіх документів про вищу освіту та наукові ступені та звання англійською мовою, включно з тими, які було отримано після 1 листопада. Завіряти переклади нотаріально не потрібно.

3. Переклади не потрібно робити, якщо фіналісти отримали двомовні дипломи сучасного зразка. Подати потрібно тільки копії,завірені тільки тією установою, яка їх видала (печаткою деканату/учбової частини/ міжнародного відділу/ архіву). Завіряти копії нотаріально не потрібно.

Якщо фіналісти програми не матимуть можливості завірити копії документів у навчальному закладі, необхідно буде підтвердити автентичність документів про освіту для визнання їх американськими університетами, звернувшись до Міністерства освіти і науки України для проставлення апостиля. Якщо дипломи/сертифікати отримано не в Україні, потрібно буде надати копії документів.

1) в електронному форматі, до 10 робіт, одним файлом у форматі PDF (обсяг одного файла не повинен перевищувати 20 MB). Надіслати електронною поштою на адресу координатора програми Інни Бариш: [email protected]. У темі повідомлення зазначте Ваше прізвище, назву програми «FRDP» та назву документу, напр.: Boiko_FRDP_Portfolio. 
2) завантажити портфоліо в онлайнову анкету у розділі Additional Information.
3) включити посилання на роботи у резюме або CV.

Онлайнову анкету потрібно заповнити
до 1 листопада 2020 року, до 24:00 (за українським часом).

Офіс Програми імені Фулбрайта
вул. Еспланадна, 20, кiмн. 904, Київ 01001
Координатор програми – Інна Бариш
[email protected]
Асистент програми – [email protected]