Програма iменi Фулбрайта в Українi
Представництво Інституту Міжнародної Освіти
The Power of International Education
Програма iменi Фулбрайта в Українi
Представництво Інституту Міжнародної Освіти
home

Документи для участі у конкурсі Fulbright Research and Development Program на 2022-23 академічний рік

УВАГА! ДОКУМЕНТИ НА УСІ ЦЬОГОРІЧНІ КОНКУРСИ ПОДАЮТЬ ТІЛЬКИ ОНЛАЙН.

Шановні учасники Програми! У зв’язку з карантинними обмеженнями, Офіс Програми імені Фулбрайта тимчасово працює дистанційно. Просимо вас не приносити до офісу та не надсилати документи поштою.

Ви можете працювати над анкетою та підготовкою пакету документів без консультацій з Офісом Програми ім. Фулбрайта, якщо прочитали  Інструкції, розроблені саме для українських учасників міжнародного конкурсу. Перелік документів та вимог до оформлення анкети, що описано в інструкціях, є вичерпним. Інших документів, за виключенням тих, що прямо зазначено в інструкціях, подавати не потрібно.

Якщо у вас виникатимуть запитання, звертайтесь до координатора програми Інни Бариш: [email protected]. Обов’язково зазначте у темі повідомлення назву програми «FRDP».

Окрім онлайнової анкети, до 1 листопада 2021 року включно (до 24:00 за українським часом), вам потрібно подати зазначені нижче додаткові форми, без яких комплект документів не буде прийнятий до розгляду.

Документи на конкурс та вимоги до їх оформлення:

Звертаємо вашу увагу на те, що форма онлайнової анкети є однаковою для програм Fulbright Research and Development Program (FRDP) та Fulbright Graduate Student Program. При заповненні онлайнової анкети просимо у розділі Country Information обрати в полі Award Information тип програми Fulbright Research and Development Program. У розділі Study Plan, обираючи з випадаючого меню Degree Objective, просимо вказати тип програми Visiting Student Researcher.

Letter of Reference/Recommendationтри рекомендаційні листи можна подати одним із запропонованих способів:

  1. Онлайн, що є більш зручним та бажаним для Програми. Посилання на онлайнову форму рекомендаційного листа та інструкції рекомендодавці отримають електронною поштою після того, як ви зареєструєте їх онлайн, заповнюючи анкету (див. Register Recommenders).
  2. Електронною поштою. Конкурсанти можуть надіслати рекомендодавцям форму [Letter of Reference] у форматі Word. Рекомендодавці повинні надіслати заповнену форму до Офісу Фулбрайта з особистої/робочої електронної адреси на електронну адресу координатора програми: [email protected][email protected].

University Transcripts – копії документів про вищу освіту  копії документів про вищу освіту (дипломи з додатками) та копії документів про наукові ступені та звання (дипломи, атестати тощо).

1) на першому етапі конкурсу, до 1 листопада, копії документів подають українською мовою або мовою оригіналу. Завіряти копії не потрібно. Скановані документи необхідно завантажити в онлайнову анкету (див. “Academic Materials (Transcripts & Diplomas). Якщо у вас декілька дипломів, просимо відсканувати їх разом з додатками одним файломНадсилати поштою ксерокопії документів про освіту не потрібно.

2) на другому етапі конкурсу фіналісти, визначені після співбесіди, будуть зобов’язані надати:

  1. завірені копії всіх документів про вищу освіту українською мовою або мовою оригіналу (диплом/дипломи з додатками та копії документів про наукові ступені та звання), включно з тими, які було отримано після 1 листопада. Документи повинні бути завірені тільки тією установою, яка їх видала (печаткою деканату/учбової частини/ міжнародного відділу/архіву). Завіряти копії нотаріально не потрібно.
  2. завірені (у бюро перекладів або у відділі міжнародних зв’язків) переклади всіх документів про вищу освіту (дипломів з додатками) та наукові ступені та звання  англійською мовою, включно з тими, які було отримано після 1 листопада. Завіряти переклади нотаріально не потрібно.

Portfolio – портфоліо є обов’язковим для кандидатів з творчих напрямків (архітектура, урбаністика, живопис, кіно, музика, скульптура, театр, фотографія, журналістика, інш.

На першому етапі конкурсу, до 1 листопада, портфоліо можна подати у довільній формі одним із запропонованих способів:

Фіналісти конкурсу готуватимуть портфоліо відповідно до вимог американських університетів, до яких будуть надіслані матеріали їх анкет.

Згода на обробку персональних даних – обов’язкова форма. Виповнюється українською мовою. Заповнену й завірену особистим підписом форму із зазначенням дати заповнення потрібно відсканувати та завантажити в онлайнову анкету у розділі Additional Information : CountrySpecific Materials.

Повний пакет документів, включно з рекомендаціями, необхідно подати до кінця доби 1 листопада 2021 року, до 24:00 (за українським часом).

Звертаємо вашу увагу на те, що Офіс Програми ім. Фулбрайта працює дистанційно. Щоби отримати консультацію онлайн, просимо зареєструватись, виповнивши відповідну форму:

Інформацію для участі в онлайн (Zoom) консультації буде надсилано на вказану вами електронну адресу за годину до проведення зустрічі. Просимо приєднуватись, вказуючи ваше повне ім’я та прізвище, як зазначено у формі реєстрації.

У робочі дні, з понеділка по п’ятницю, з 10.00 до 17.00, ви можете також отримати інформацію стосовно програм, зателефонувавши на номер: +380 067 828 1943.

Офіс Програми імені Фулбрайта
вул. Еспланадна, 20, кiмн. 904, Київ 01001
Координатор програми – Інна Бариш
[email protected]; [email protected]
Асистент програми – [email protected]