Програма iменi Фулбрайта в Українi
Представництво Інституту Міжнародної Освіти
The Power of International Education
Програма iменi Фулбрайта в Українi
Представництво Інституту Міжнародної Освіти
home

Онлайн-семінар «ДРУГА СВІТОВА ВІЙНА У ВІННИЦІ: ДВІ ВЛАДИ, БАГАТО ТРАГЕДІЙ»

23 вересня 2020, 18.00

Семінар буде присвячено висвітленню історії Другої світової війни у Вінниці та розгляду процесу конструювання пам’яті про неї. Учасники спробують пояснити, у чому полягає незвичність саме вінницького кейса міста в роки окупації, розглянувши його через призму спільного для обох (нацистського та радянського) тоталітарних режимів імперативу, а сама заперечення цінності життя та гідності людини.

Доповідач
Ігор УСАТЕНКО – кандидат історичних наук, викладач кафедри філології та гуманітарних наук КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти». Коло наукових зацікавлень: світ-системний аналіз, історична дидактика, історична макросоціологія, історична памʼять.

Модератор
Михайло КІРСЕНКО – професор, доктор історичних наук, заслужений діяч науки і техніки, фахівець з міжнародних відносин і порівняльних цивілізацій. Стипендіат Fulbright Visiting Scholar Program у University of Kansas, Lawrence, 1997-1998. Заснував кафедри в Києво-Могилянській і Дипломатичній академіях України. Вивчає історію України, Сполучених Штатів, Західної та Східно-Центральної Європи. Видав друком понад двісті авторських публікацій: монографії, статті, рецензії, глави спільних робіт в Україні, Австрії, Бенілюксі, Італії, Німеччині, Польщі, Росії, Франції. Брав участь у Пан-Європі в Швейцарії, в Генеральній Асамблеї ООН. Одержав Відзнаку МЗС України та інші урядові нагороди на батьківщині й за кордоном.

Перейти до всіх новин